Newsday’s All-Long Island teams history

Newsday named its first All-Long Island team in 1962 for football. In the years since, the Newsday All-Long Island honor has been extended to all high school sports. This database lets you explore every team from every year, as well as sort by school or sport and see how many times a particular player earned Newsday All-Long Island status.

sport

school

year

team

grade

Clear Search
year sport Name school position grade team note
year 2019 sport Boys basketball Name Ahkee Anderson school Greenport position Guard grade Junior team First team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Aidan Igiehon school Lawrence Woodmere Academy position Center grade Senior team First team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Andre Curbelo school LI Lutheran position Guard grade Junior team First team note Player of year
year 2019 sport Boys basketball Name Bryce Harris school Brentwood position Guard/Forward grade Junior team First team note -
year 2019 sport Boys basketball Name George Bruns school Manhasset position grade Coach team First team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Jarell White school Bellport position Guard/Forward grade Senior team First team note Player of year
year 2019 sport Boys basketball Name John Buck school LI Lutheran position grade Coach team First team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Micah Snowden school Center Moriches position Forward/Center grade Senior team First team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Michael O'Connell school Chaminade position Guard grade Junior team First team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Sean Braithwaite school Center Moriches position Guard/Forward grade Senior team First team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Tavin Pierre-Philippe school Baldwin position Forward grade Senior team First team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Tyler Stephenson-Moore school LI Lutheran position Guard grade Senior team First team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Elijah Whitty school Longwood position Guard grade Senior team Second team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Jaxan Swann school Greenport position Guard grade Senior team Second team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Jordan Riley school Brentwood position Guard grade Sophomore team Second team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Malik Edmead school Deer Park position Guard grade Junior team Second team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Max Caspi school Half Hollow Hills East position Guard grade Senior team Second team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Mike Sixsmith school Holy Trinity position Guard grade Junior team Second team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Rolando Meyers-Turner school Uniondale position Guard grade Senior team Second team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Rylan Blondo school Lynbrook position Guard grade Senior team Second team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Zaire Baines school Portledge position Guard grade Freshman team Second team note -
year 2019 sport Boys basketball Name Zed Key school LI Lutheran position Forward grade Junior team Second team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Aidan Igiehon school Lawrence Woodmere Academy position Center grade Junior team First team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Danny Ashley school Uniondale position Guard grade Senior team First team note Player of year
year 2018 sport Boys basketball Name Donatas Kupsas school LI Lutheran position Forward grade Senior team First team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Gordon Thomas school Amityville position grade Coach team First team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Jarell White school Bellport position Forward grade Junior team First team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Jim Hegmann school Garden City position grade Coach team First team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Jon Harewood school St. Anthony's position Guard grade Senior team First team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Josh Serrano school Amityville position Guard grade Senior team First team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Savion Lewis school Half Hollow Hills East position Guard grade Senior team First team note Player of year
year 2018 sport Boys basketball Name Sean Braithwaite school Center Moriches position Forward grade Junior team First team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Tyler Small school Holy Trinity position Guard grade Senior team First team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Tyson Etienne school LI Lutheran position Guard grade Junior team First team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Ahkee Anderson school Greenport position Guard grade Sophomore team Second team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Alex Sobel school Ward Melville position Center grade Senior team Second team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Andrew DeSantis school Garden City position Forward grade Senior team Second team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Jalyn Dunlap school Westbury position Guard grade Senior team Second team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Julien Crittendon school Half Hollow Hills East position Guard grade Senior team Second team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Malik Edmead school Deer Park position Guard grade Sophomore team Second team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Michael O’Connell school Chaminade position Guard grade Sophomore team Second team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Mike Snowden school Copiague position Guard/forward grade Senior team Second team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Tykei Greene school LI Lutheran position Guard grade Senior team Second team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Tyrone Lyons Jr. school St. Anthony's position Guard grade Senior team Second team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Zed Key school Brentwood position Center grade Sophomore team Second team note -
year 2018 sport Boys basketball Name Zion Styles school Uniondale position Forward grade Senior team Second team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Alex Merhige school Harborfields position Center grade Senior team First team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Brandon Jacobs school LI Lutheran position Guard grade Senior team First team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Cam Wynter school Holy Trinity position Guard grade Senior team First team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Danny Ashley school Uniondale position Guard grade Junior team First team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Dave Graff school Westbury position grade Coach team First team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Jonathan Dean school Westbury position Forward grade Senior team First team note Player of year
year 2017 sport Boys basketball Name Jose Rivera school Bay Shore position Forward grade Senior team First team note Player of year
year 2017 sport Boys basketball Name Josh Serrano school Amityville position Guard grade Junior team First team note -
year 2017 sport Boys basketball Name K.C. Ndefo school Elmont position Forward grade Junior team First team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Kashawn Charles school Wyandanch position Guard grade Senior team First team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Peter Basel school Half Hollow Hills East position grade Coach team First team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Savion Lewis school Half Hollow Hills East position Guard grade Junior team First team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Angel Rivera school Bay Shore position Forward grade Senior team Second team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Brandon Grayson school South Side position Guard grade Senior team Second team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Chris Coalman school LI Lutheran position Forward grade Senior team Second team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Chris Crespo school Smithtown West position Guard grade Junior team Second team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Darius Young school Westbury position Guard/forward grade Senior team Second team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Donatas Kupsas school LI Lutheran position Forward grade Junior team Second team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Elijah Bovell school Baldwin position Guard grade Senior team Second team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Jarrell White school Bellport position Forward grade Sophomore team Second team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Jordan Dingle school Lawrence Woodmere Academy position Guard grade Junior team Second team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Julien Crittendon school Half Hollow Hills East position Guard grade Junior team Second team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Kyle Murphy school Chaminade position Forward grade Senior team Second team note -
year 2017 sport Boys basketball Name Sean Braithwaite school Center Moriches position Forward grade Sophomore team Second team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Alex Sorensen school South Side position Guard grade Senior team First team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Devonte Green school LI Lutheran position Guard grade Senior team First team note Player of year
year 2016 sport Boys basketball Name George Holub school Elmont position grade Coach team First team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Jamel Allen school Brentwood position Center grade Senior team First team note Player of year
year 2016 sport Boys basketball Name Jared Rhoden school Baldwin position Forward grade Junior team First team note -
year 2016 sport Boys basketball Name John Tampori school Harborfields position grade Coach team First team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Kian Dalyrimple school Half Hollow Hills West position Guard grade Senior team First team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Lukas Jarrett school Northport position Center grade Senior team First team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Mike Almonacy school Brentwood position Guard grade Senior team First team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Shane Gatling school Baldwin position Guard grade Senior team First team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Steven Torre school Kellenberg position Guard grade Senior team First team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Travis Robinson-Morgan school Elmont position Guard grade Senior team First team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Brandon Kennedy-Gay school East Hampton position Guard grade Junior team Second team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Charles Manning school LI Lutheran position Guard grade Senior team Second team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Danny Fusco school East Rockaway position Guard grade Senior team Second team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Israel Johnson school Southampton position Guard grade Senior team Second team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Jonathan Dean school Westbury position Guard grade Junior team Second team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Josh Lamison school Bridgehampton position Forward grade Senior team Second team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Josh Nicholas school St. Anthony's position Guard grade Senior team Second team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Kyle DeVerna school Kellenberg position Guard grade Senior team Second team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Malcolm Wynter school Harborfields position Guard grade Senior team Second team note -
year 2016 sport Boys basketball Name Richard Altenord school Half Hollow Hills West position Forward grade Senior team Second team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Ali Mableton school Brentwood position Guard/Forward grade Senior team First team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Carl Johnson school Bridgehampton position grade Coach team First team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Charles Manning Jr. school Bridgehampton position Guard/Forward grade Junior team First team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Cheick Diallo school Our Savior New American position Center grade Senior team First team note Player of year
year 2015 sport Boys basketball Name Chris Atkinson school LI Lutheran position Guard grade Senior team First team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Daraja Rodwell school Baldwin position Guard grade Senior team First team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Devonte Dixon school Floyd position Guard grade Senior team First team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Devonte Green school LI Lutheran position Guard grade Junior team First team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Jamel Allen school Brentwood position Forward grade Junior team First team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Jimmy Golaszewski school Holy Trinity position Forward grade Senior team First team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Matt Johnsen school Valley Stream South position grade Coach team First team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Michael Almonacy school Brentwood position Guard grade Junior team First team note Player of year
year 2015 sport Boys basketball Name Alex Sorenson school South Side position Guard grade Junior team Second team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Chiazam Nwankwo school Elmont position Forward grade Senior team Second team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Dana King school Valley Stream South position Guard grade Junior team Second team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Isaiah Johnson school Southampton position Center grade Senior team Second team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Jerrell Cowell school Newfield position Guard grade Senior team Second team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Kevin Cluess school Floral Park position Guard grade Senior team Second team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Lukas Jarrett school Northport position Forward grade Junior team Second team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Mike Smith school Amityville position Guard grade Senior team Second team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Shomari Redd school Uniondale position Guard grade Senior team Second team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Tavon Ginyard school Brentwood position Guard grade Senior team Second team note -
year 2015 sport Boys basketball Name Tom O'Connell school Chaminade position Guard grade Senior team Second team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Aaren Edmead school Deer Park position Guard grade Senior team First team note Player of year
year 2014 sport Boys basketball Name Anthony Jimenez school Brentwood position grade Coach team First team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Devonte Green school LI Lutheran position Guard grade Sophomore team First team note Player of year
year 2014 sport Boys basketball Name Dwayne Daniel school Lawrence position Guard grade Senior team First team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Imran Ritchie school Uniondale position Guard grade Senior team First team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Joe Conefry school Holy Trinity position grade Coach team First team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Mike Almonacy school Brentwood position Guard grade Sophomore team First team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Stephen Milhaven school St. Mary's position Forward grade Senior team First team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Tavon Ginyard school St. John the Baptist position Guard grade Junior team First team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Terry Harris school Half Hollow Hills West position Forward grade Senior team First team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Travis Dickerson school Amityville position Guard grade Senior team First team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Tyquan Scott school Long Beach position Forward grade Senior team First team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Avery Feldman school Hewlett position Forward grade Senior team Second team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Chris Atkinson school LI Lutheran position Guard grade Junior team Second team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Curtis Jenkins school Farmingdale position Forward grade Senior team Second team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Dana King school Valley Stream South position Guard grade Sophomore team Second team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Jamel Allen school Brentwood position Guard grade Sophomore team Second team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Jeff Park school Glenn position Guard grade Senior team Second team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Jimmy Golaszewski school Holy Trinity position Guard/Forward grade Junior team Second team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Jordan McRae school Half Hollow Hills East position Center grade Senior team Second team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Kyle Williams school St. John the Baptist position Center grade Senior team Second team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Marvin Prochet school LI Lutheran position Forward grade Junior team Second team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Mike Smith school Amityville position Guard grade Junior team Second team note -
year 2014 sport Boys basketball Name Tristan Brown school Elmont position Guard grade Senior team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Aaron Cust school Uniondale position Guard grade Senior team First team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Andrew D'Eloia school Northport position grade Coach team First team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Andrew Fellus school Herricks position Guard grade Senior team First team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Dalique Mingo school Farmingdale position Guard grade Senior team First team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Damon Coleman school Holy Trinity position Guard grade Senior team First team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Hunter Sabety school Oceanside position Center grade Senior team First team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Jon Patron school Harborfields position Forward grade Senior team First team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Kentan Facey school LI Lutheran position Center grade Senior team First team note Player of year
year 2013 sport Boys basketball Name Luke Petrasek school Northport position Center grade Senior team First team note Player of year
year 2013 sport Boys basketball Name Ryan Hickey school Smithtown West position Guard grade Senior team First team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Tim McKenzie school Central Islip position Guard/Forward grade Senior team First team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Wally Bachman school Jericho position grade Coach team First team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Aaren Edmead school Deer Park position Guard grade Junior team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Chris Atkinson school LI Lutheran position Guard grade Sophomore team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Eddie Robinson school Lawrence position Guard grade Senior team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Eric Mack school Baldwin position Center grade Senior team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Femi Olujobu school Brentwood position Center grade Junior team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Fernando Vazquez school Babylon position Guard grade Senior team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Garrett Johnson school Jericho position Guard grade Senior team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Jeremy Arthur school Kellenberg position Forward grade Senior team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Jesse Govan school St. Mary's position Forward grade Sophomore team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Kavione Green school Amityville position Forward grade Senior team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Matt Smith school Northport position Guard grade Senior team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Matt Smith school Northport position Guard grade Senior team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Nick Arnold school Commack position Forward grade Senior team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Tavon Ginyard school St. John the Baptist position Guard grade Sophomore team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Terrence Simpson school Portledge position Forward/Guard grade Junior team Second team note -
year 2013 sport Boys basketball Name Terry Harris school Half Hollow Hills West position Forward grade Junior team Second team note -
year 2012 sport Boys basketball Name Chris Agostino school Harborfields position Coach grade team note
year 2012 sport Boys basketball Name Darius Burton school Baldwin position Coach grade team note
year 2012 sport Boys basketball Name Alex Rawa school Locust Valley position Forward grade Senior team First team note
year 2012 sport Boys basketball Name Anthony White school Floyd position Guard grade Senior team First team note -
year 2012 sport Boys basketball Name Brandon Williams school Baldwin position Guard grade Senior team First team note
year 2012 sport Boys basketball Name Emile Blackman school Half Hollow Hills West position Forward grade Senior team First team note
year 2012 sport Boys basketball Name Evan Maxwell school East Islip position Center grade Senior team First team note
year 2012 sport Boys basketball Name Justin Ringen school Harborfields position Forward grade Senior team First team note
year 2012 sport Boys basketball Name Kevin Bowles school Kellenberg position Guard grade Senior team First team note
year 2012 sport Boys basketball Name Lucas Woodhouse school Harborfields position Guard grade Senior team First team note
year 2012 sport Boys basketball Name Shaquille Mosley school Uniondale position Guard grade Senior team First team note
year 2012 sport Boys basketball Name Stew Warren school Lindenhurst position Forward grade Senior team First team note
year 2012 sport Boys basketball Name Dalique Mingo school Farmingdale position Guard grade Junior team Second team note
year 2012 sport Boys basketball Name Garrett Johnson school Jericho position Guard grade Junior team Second team note
year 2012 sport Boys basketball Name John Patron school Harborfields position Forward grade Senior team Second team note
year 2012 sport Boys basketball Name Jon Feiler school Smithtown East position Center grade Senior team Second team note
year 2012 sport Boys basketball Name Justin Bell school North Shore position Guard grade Senior team Second team note
year 2012 sport Boys basketball Name K. J. Lee school LI Lutheran position Guard grade Junior team Second team note
year 2012 sport Boys basketball Name Kenny Woodard school Uniondale position Center grade Senior team Second team note
year 2012 sport Boys basketball Name Richie Hobson school Amityville position Guard grade Senior team Second team note
year 2012 sport Boys basketball Name Ryan DeNicola school LI Lutheran position Forward grade Senior team Second team note
year 2012 sport Boys basketball Name Ryan Spadaford school South Side position Forward grade Senior team Second team note
year 2012 sport Boys basketball Name Tidell Pierre school Hempstead position Forward grade Junior team Second team note
year 2012 sport Boys basketball Name Tim McKenzie school Central Islip position Guard grade Junior team Second team note
year 2011 sport Boys basketball Name Chris Agostino school Harborfields position Coach grade team note
year 2011 sport Boys basketball Name John Buck school LI Lutheran position Coach grade team note
year 2011 sport Boys basketball Name Achraf Yacabou school LI Lutheran position Guard grade Senior team First team note
year 2011 sport Boys basketball Name Anthony Elechi school Elmont position Forward grade Senior team First team note
year 2011 sport Boys basketball Name Anthony White school Floyd position Forward grade Junior team First team note
year 2011 sport Boys basketball Name Charles McCann school St. Mary's position Forward grade Senior team First team note
year 2011 sport Boys basketball Name Chavaughn Lewis school St. Mary's position Guard grade Senior team First team note
year 2011 sport Boys basketball Name Lucas Woodhouse school Harborfields position Guard grade Junior team First team note
year 2011 sport Boys basketball Name Matt McLeod school Harborfields position Guard grade Senior team First team note
year 2011 sport Boys basketball Name Matt Sullivan school West Babylon position Guard grade Senior team First team note
year 2011 sport Boys basketball Name Shamoy McIntosh school Floral Park position Forward grade Senior team First team note
year 2011 sport Boys basketball Name Tavon Sledge school Half Hollow Hills West position Guard grade Senior team First team note
year 2011 sport Boys basketball Name Alessandro Troia school Manhasset position Guard grade Senior team Second team note
year 2011 sport Boys basketball Name Dantre Candemeres school Sachem East position Guard grade Senior team Second team note
year 2011 sport Boys basketball Name Dantre Langhorne school Greenport position Forward grade Senior team Second team note
year 2011 sport Boys basketball Name Darien Croft school Amityville position Guard grade Senior team Second team note
year 2011 sport Boys basketball Name Evan Maxwell school East Islip position Forward grade Junior team Second team note
year 2011 sport Boys basketball Name Gary Tibbs school Manhasset position Forward grade Senior team Second team note
year 2011 sport Boys basketball Name Kevin Sheehy school Chaminade position Guard grade Senior team Second team note
year 2011 sport Boys basketball Name Mike Florin school LI Lutheran position Guard grade Senior team Second team note
year 2011 sport Boys basketball Name Paris Parks school Longwood position Guard grade Senior team Second team note
year 2011 sport Boys basketball Name Tyler Seidman school Holy Trinity position Guard grade Senior team Second team note
year 2010 sport Boys basketball Name Bill Mitaritona school Half Hollow Hills West position Coach grade team note
year 2010 sport Boys basketball Name Dave Graff school Westbury position Coach grade team note
year 2010 sport Boys basketball Name Achraf Yacabou school LI Lutheran position Guard grade Junior team First team note
year 2010 sport Boys basketball Name Chavaughn Lewis school St. Mary's position Guard grade Junior team First team note
year 2010 sport Boys basketball Name Darien Davis school Longwood position Guard grade Senior team First team note
year 2010 sport Boys basketball Name Dashawn Moorer school Malverne position Guard grade Senior team First team note
year 2010 sport Boys basketball Name Khaleev Ginyard school St. John the Baptist position Guard grade Senior team First team note
year 2010 sport Boys basketball Name Matt McLeod school Harborfields position Guard grade Junior team First team note
year 2010 sport Boys basketball Name Sheldon Hagigal school Westbury position Guard grade Junior team First team note
year 2010 sport Boys basketball Name Tajric Boggs school Longwood position Guard grade Senior team First team note
year 2010 sport Boys basketball Name Tavon Sledge school Half Hollow Hills West position Guard grade Junior team First team note
year 2010 sport Boys basketball Name Tobias Harris school Half Hollow Hills West position Forward grade Senior team First team note
year 2010 sport Boys basketball Name Ashanti DePass school Baldwin position Forward grade Senior team Second team note
year 2010 sport Boys basketball Name Bolade Akingboye school Uniondale position Forward grade Senior team Second team note
year 2010 sport Boys basketball Name Dantre Langhorne school Greenport position Forward grade Junior team Second team note
year 2010 sport Boys basketball Name Darien Croft school Amityville position Guard grade Junior team Second team note
year 2010 sport Boys basketball Name Joe Gibbons school St. John the Baptist position Guard grade Senior team Second team note
year 2010 sport Boys basketball Name Jon Ward-Adams school Center Moriches position Guard grade Senior team Second team note
year 2010 sport Boys basketball Name Kamil Parzych school Lindenhurst position Guard grade Senior team Second team note
year 2010 sport Boys basketball Name Leon Taylor school South Side position Guard grade Senior team Second team note
year 2010 sport Boys basketball Name Reid Drzal school Bayport-Blue Point position Center grade Senior team Second team note
year 2010 sport Boys basketball Name Shaq Mosley school Uniondale position Guard grade Sophomore team Second team note
year 2009 sport Boys basketball Name Brian Carey school LI Lutheran position Coach grade team note
year 2009 sport Boys basketball Name Jim Plate school St. John the Baptist position Coach grade team note
year 2009 sport Boys basketball Name Achraf Yacabou school LI Lutheran position Forward grade Sophomore team First team note
year 2009 sport Boys basketball Name Chris Mauldin school Baldwin position Guard grade Senior team First team note
year 2009 sport Boys basketball Name Devon McMillian school Uniondale position Guard grade Junior team First team note
year 2009 sport Boys basketball Name George Beamon school Roslyn position Forward grade Senior team First team note
year 2009 sport Boys basketball Name Hayden Ward school East Hampton position Center grade Senior team First team note
year 2009 sport Boys basketball Name J. J. Moore school Brentwood position Forward grade Junior team First team note
year 2009 sport Boys basketball Name Josh Elbaum school St. John the Baptist position Guard grade Senior team First team note
year 2009 sport Boys basketball Name Kamil Parzych school Lindenhurst position Guard grade Junior team First team note
year 2009 sport Boys basketball Name Ryan Creighton school Greenport position Forward grade Senior team First team note
year 2009 sport Boys basketball Name Tobias Harris school LI Lutheran position Forward grade Junior team First team note
year 2009 sport Boys basketball Name David Fogel school Hewlett position Forward grade Senior team Second team note
year 2009 sport Boys basketball Name Devin Karch school Locust Valley position Center grade Senior team Second team note
year 2009 sport Boys basketball Name Jerome Russell school East Hampton position Guard grade Senior team Second team note
year 2009 sport Boys basketball Name Jesse Winter school South Side position Guard grade Senior team Second team note
year 2009 sport Boys basketball Name John Nielsen school Port Jefferson position Guard grade Senior team Second team note
year 2009 sport Boys basketball Name Jon Ward-Adams school Center Moriches position Guard grade Junior team Second team note
year 2009 sport Boys basketball Name Josh Malone school Deer Park position Forward grade Senior team Second team note
year 2009 sport Boys basketball Name Justin Brown school Uniondale position Guard grade Senior team Second team note
year 2009 sport Boys basketball Name Marcus Stroman school Patchogue-Medford position Guard grade Senior team Second team note
year 2009 sport Boys basketball Name Phil Izevbehai school Glenn position Guard grade Senior team Second team note
year 2008 sport Boys basketball Name Darius Burton school Baldwin position Coach grade team note
year 2008 sport Boys basketball Name Ed Petrie school East Hampton position Coach grade team note
year 2008 sport Boys basketball Name Booker Hucks school Bay Shore position Guard grade Senior team First team note
year 2008 sport Boys basketball Name Chris Manning school Baldwin position Guard grade Senior team First team note
year 2008 sport Boys basketball Name Danny DiVietri school Chaminade position Forward grade Junior team First team note
year 2008 sport Boys basketball Name George Beamon school Roslyn position Forward grade Junior team First team note
year 2008 sport Boys basketball Name Jeriel Henriquez school LI Lutheran position Forward grade Senior team First team note
year 2008 sport Boys basketball Name Kyheem Green school Whitman position Center grade Senior team First team note
year 2008 sport Boys basketball Name Matt Cajuste school Jericho position Center grade Senior team First team note
year 2008 sport Boys basketball Name Mikey Russell school East Hampton position Guard grade Senior team First team note
year 2008 sport Boys basketball Name Robby Ptacek school Bayport-Blue Point position Guard grade Senior team First team note
year 2008 sport Boys basketball Name Tobias Harris school Half Hollow Hills West position Forward grade Sophomore team First team note
year 2007 sport Boys basketball Name Darrol Lopez school Malverne position Coach grade team note
year 2007 sport Boys basketball Name Dave Shouler school Kings Park position Coach grade team note
year 2007 sport Boys basketball Name Chris Barber school Wyandanch position Guard grade Senior team First team note
year 2007 sport Boys basketball Name Greg Lott school Malverne position Forward grade Senior team First team note
year 2007 sport Boys basketball Name Jon Koop school Kings Park position Center grade Senior team First team note
year 2007 sport Boys basketball Name Markey Deans school St. Dominic position Forward grade Senior team First team note
year 2007 sport Boys basketball Name Matt Cajuste school Jericho position Center grade Junior team First team note
year 2007 sport Boys basketball Name Mike Sands school Carey position Center grade Senior team First team note
year 2007 sport Boys basketball Name Prentice Small school St. John the Baptist position Guard grade Senior team First team note
year 2007 sport Boys basketball Name Richard Byrd school Copiague position Forward grade Senior team First team note
year 2007 sport Boys basketball Name Steven Priestly school Uniondale position Forward grade Senior team First team note
year 2007 sport Boys basketball Name Terrell Holloway school Hempstead position Guard grade Junior team First team note
year 2007 sport Boys basketball Name Andrew Ayodeji school Amityville position grade Senior team Second team note
year 2007 sport