Long Island College Commitments

See recent Long Island high school college commitments

A look at which colleges Long Island high school senior athletes have signed national letters of intent and/or made verbal commitments to play. Use the dropdown menus below to explore the various categories. A verbal commitment becomes official when the student signs a letter of intent during or after designated signing periods.

>> Click here to submit your information

A look at where Long Island high school senior athletes will be playing in college. Use the dropdown menus below to explore the various categories.

>> Click here to submit your information

high school

sport

college

conference

class

Clear Search
full name high school sport college class conference division state
Chris Abbate Northport Boys lacrosse RPI 2017 Liberty Division III New York
Kacey Affrunti MacArthur Volleyball Molloy 2017 East Coast Division II New York
Haley Anderson Smithtown East Volleyball Quinnipiac 2017 MAAC Division I Connecticut
Michael Andreoli MacArthur Baseball LIU Post 2017 East Coast Division II New York
Hannah Arkin New Hyde Park Softball Wheaton 2017 - Division III Massachusetts
Maggie Aroesty Long Beach Swimming USC 2017 Pac-12 Division I California
Vito Arujau Syosset Wrestling Cornell 2017 Ivy Division I New York
Gabby Aspuru Sachem East Girls basketball Molloy 2017 East Coast Division II New Hampshire
Lara Atalay Ward Melville Volleyball Union 2017 Liberty Division III New York
Lily Avazis Port Washington Girls lacrosse East Carolina 2017 American Division I North Carolina
Gabby Ayzenberg Long Beach Volleyball Geneseo 2017 SUNYAC Division III New York
Kadaja Bailey Girls basketball St. John's 2017 Big East Division I New York
Bradley Baker St. Dominic Boys lacrosse Holy Cross 2017 Patriot Division I Massachusetts
Talani Barnett Bay Shore Girls soccer Ohio State 2018 Big Ten Division I Ohio
Janae Barracato Sacred Heart Softball Seton Hall 2017 Big East Division I New Jersey
Ava Barry Middle Country Girls lacrosse Boston College 2016 ACC Division I Massachusetts
Fatou Barry Bay Shore Girls soccer UMass 2017 Atlantic 10 Division I Massachusetts
Michaela Bartley Kings Park Girls lacrosse George Washington 2017 Atlantic 10 Division I Washington D.C.
Devon Bayer Calhoun Girls lacrosse Colorado 2017 Pac-12 Division I Colorado
Ronald Beard Jr. Commack Football Stony Brook 2017 Colonial FCS New York
Caleigh Bennett Kellenberg Girls soccer William Smith 2017 Liberty Division III New York
Matthew Benus Syosset Boys lacrosse Loyola 2017 Patriot Division I Maryland
Uma Bhatt Syosset Girls soccer George Washington 2017 Atlantic 10 Division I Washington D.C.
Amber Birchwell Floyd Girls soccer Providence 2017 Big East Division I Rhode Island
Tianna Biscone Garden City Track and field Colgate 2017 Patriot Division I New York
Kierstin Bloom Bethpage Softball NYIT 2017 East Coast Division II New York
Ashton Bradley Sayville Boys lacrosse Albany 2017 America East Division I New York
Grace Brady Glen Cove Girls basketball Point Loma Nazarene 2017 Pacific West Division II California
Robert Brando Ward Melville Football Maritime 2017 - Division III New York
Hope Breslin Massapequa Girls soccer Illinois 2017 Big Ten Division I Illinois
Kailey Broderick Harborfields Girls lacrosse Adelphi 2017 Northeast-10 Division II New York
Jackie Brown Port Jefferson Field hockey Adelphi 2017 Northeast-10 Division II New York
Marcus Brown Baldwin Boys lacrosse Walsh 2017 Great Midwest Athletic Division II Ohio
Cameron Brunsvold Smithtown West Boys lacrosse Lindenwood 2017 ECAC Division II Missouri
Caitlyn Burgbacher Patchogue-Medford Softball Purchase 2017 SUNYAC Division III New York
Angelo Caiazzo Locust Valley Boys lacrosse Manhattan 2017 MAAC Division I New York
A.J. Cain Seaford Baseball New Haven 2017 Northeast-10 Division II Connecticut
Kaileen Cain Hauppauge Softball Caldwell 2017 CACC Division II New Jersey
Eve Calabria Sachem North Girls lacrosse Bucknell 2017 Patriot Division I Pennsylvania
Sabrina Caputo Clarke Softball Cortland 2017 SUNYAC Division III New York
Taylor Carson Wantagh Girls lacrosse Arizona State 2017 Pac-12 Division I Arizona
Jackie Carty East Islip Girls soccer Molloy 2017 East Coast Division II New York
Nicole Chimienti Bay Shore Girls soccer Stetson 2017 Atlantic Sun Division I Florida
Matt Chmil Chaminade Boys lacrosse Duke 2017 ACC Division I North Carolina
Emily Clarke Garden City Field hockey Villanova 2017 Big East Division I Pennsylvania
Jack Coan Sayville Football Wisconsin 2017 Big Ten Division I Wisconsin
A.J. Codispoti Chaminade Boys soccer Hofstra 2017 Colonial Division I New York
Mackenzie Cole Connetquot Volleyball Duke 2018 ACC Division I North Carolina
Julia Coletti Ward Melville Girls basketball Haverford College 2017 Centennial Division III Pennsylvania
Jillian Colucci Port Jefferson Girls soccer Marist 2017 MAAC Division I New York
Celia Concannon Garden City Girls lacrosse Harvard 2017 Ivy Division I Massachusetts
Nicole Concannon Syosset Girls lacrosse Villanova 2017 Big East Division I Pennsylvania
Bridget Considine South Side Girls lacrosse Stony Brook 2017 America East Division I New York
Caitlin Cosme Herricks Girls soccer Duke 2017 ACC Division I North Carolina
Kirstin Cox Clarke Softball St. Joseph's 2017 Atlantic 10 Division I Pennsylvania
Sabrina Cristodero Girls lacrosse Florida 2017 SEC Division I Florida
Alicia D'Aoust Smithtown West Girls soccer Rutgers 2018 Big Ten Division I New Jersey
Sophie Dandola Seaford Softball Hofstra 2017 Colonial Division I New York
Brianna DeLuna Massapequa Girls soccer Johnson & Wales 2017 Great Northeast Atlantic Division III Rhode Island
Shannon Delurey Miller Place Girls lacrosse La Salle 2017 Atlantic 10 Division I Pennsylvania
Alexandra Di Chiara Plainedge Girls lacrosse Denver 2017 Mountain Pacific Division I Colorado
Boubacar Diakite Our Savior New American Boys basketball St. John's 2018 Big East Division I New York
Sarah Dibble Sachem North Girls soccer Binghamton 2017 America East Division I New York
Juliana Diesel Massapequa Girls soccer Bloomsburg 2017 PSAC Division II Pennsylvania
Ally Diez South Side Girls soccer Dickinson 2017 Centennial Division III Pennsylvania
Joseph DiMiceli Oceanside Boys soccer Rensselaer 2017 Liberty Division III New York
Victoria DiPresso Smithtown East Girls lacrosse Pace 2017 Northeast-10 Division II New York
Brian Donnelly Huntington Baseball Saint Michaels 2017 Northeast-10 Division II Vermont
Sal Donofrio East Meadow Baseball York 2017 Capital Athletic Division III Pennsylvania
Mamadou Doucore Our Savior New American Boys basketball Rutgers 2018 Big Ten Division I New Jersey
Ashley Duggan Oyster Bay Girls lacrosse Elon 2017 Colonial Division I North Carolina
Samantha Estupinian Valley Stream North Softball Seton Hill 2017 PSAC Division II Pennsylvania
Shannon Etts Sacred Heart Girls lacrosse UC-Davis 2017 Mountain Pacific Division I California
Janessa Factor Sachem East Girls soccer Cortland 2017 SUNYAC Division III New York
Janessa Factor Sachem East Girls soccer Cortland 2017 SUNYAC Division III New York
Trevor Fagan Wantagh Baseball Sacred Heart 2017 NEC Division I Connecticut
Matthew Farrell Syosset Boys lacrosse Bucknell 2017 Patriot Division I Pennsylvania
Madeline Feddersen Islip Softball Bloomfield 2017 CACC Division II New Jersey
Christina Ferrara Rocky Point Girls lacrosse Adelphi 2017 Northeast-10 Division II New York
Matt Ferraro Chaminade Baseball Scranton 2017 Landmark Division II Pennsylvania
Molly Fetherston Port Washington Girls lacrosse Adelphi 2017 Northeast-10 Division II New York
Matt Fierst Farmingdale Baseball St. Joseph's 2017 Skyline Division III New York
Jessica Fischetti Seaford Volleyball Molloy 2017 East Coast Division II New York
Marisa Fischetti Massapequa Girls soccer Syracuse 2018 ACC Division I New York
Marisa Fischetti Massapequa Girls soccer Syracuse 2018 ACC Division I New York
Rachel Florenz East Islip Girls soccer Stony Brook 2017 America East Division I New York
Kelly Fogarty St. Anthony's Girls soccer Southern Connecticut State 2017 Northeast-10 Division II Connecticut
Jill Freeman St. Anthony's Girls lacrosse Dartmouth 2017 Ivy Division I New Hampshire
Elissa Frein Carle Place Field hockey Adelphi 2017 Northeast-10 Division II New York
Kevin Fren Patchogue-Medford Boys lacrosse Plattsburgh State 2017 SUNYAC Division III New York
Ryan Gaffney Huntington Girls lacrosse Boston 2017 America East Division I Massachusetts
Thomas Galgano Bethpage Boys lacrosse Binghamton 2017 America East Division I New York
Katherine Galzerano Garden City Girls lacrosse Michigan 2017 Big Ten Division I Michigan
Kelly George Garden City Girls lacrosse Marist 2017 MAAC Division I New York
Max Gerber Half Hollow Hills East Gymnastics Navy 2017 EIGL Division I Maryland
Alessio Jack Giovannetti Chaminade Boys lacrosse Colgate 2017 Patriot Division I New York
Taylor Gladd Garden City Field hockey Cornell 2017 Ivy Division I New York
Megan Gordon Wantagh Girls lacrosse Northwestern 2017 Big Ten Division I Illinois
Robert Grady Rocky Point Boys lacrosse Roger Williams 2017 Commonwealth Coast Division III Rhode Island
Jillian Graham Wantagh Volleyball Scranton 2017 Landmark Division III Pennsylvania
Isabelle Grant Sacred Heart Girls lacrosse Holy Cross 2017 Patriot Division I Massachusetts
Courtney Greene East Islip Softball Molloy 2017 East Coast Division II New York
Kiarra Grimes Sayville Girls soccer LIU Post 2017 East Coast Division II New York
Dylan Guaneri Cold Spring Harbor Boys lacrosse Manhattan 2016 MAAC Division I New York
Nicholas Guarino East Islip Boys lacrosse Wingate 2017 South Atlantic Division II New York
Joe Harclerode Sayville Boys basketball New Paltz 2017 SUNYAC Division III New York
Sarah Harrington Smithtown West Girls soccer Davidson 2017 Atlantic 10 Division I North Carolina
Tori Harris Half Hollow Hills West Girls basketball James Madison 2017 Colonial Division I Virginia
Noelle Harvey Huntington Girls lacrosse Wagner 2017 NEC Division I New York
Meg Havranek Sayville Girls lacrosse Tampa 2017 Independent Division II Florida
Mikaela Hawkinson Cold Spring Harbor Field hockey Limestone 2017 ECAC Division II South Carolina
Devon Heaney Garden City Girls lacrosse USC 2017 Pac-12 Division I California
Jenny Hickey New Hyde Park Softball Williams 2017 NESCAC Division III Massachusetts
Natalie Hickman Floral Park Girls basketball LIU Post 2017 East Coast Division II New York
Jessica Hom Syosset Softball Bucknell 2017 Patriot Division I Pennsylvania
Gabby Horman Smithtown West Volleyball Quinnipiac 2017 MAAC Division I Connecticut
J.R. Howell East Meadow Boys lacrosse Chestnut Hill 2017 East Coast Division II Rhode Island
Jonathan Huber St. Anthony's Boys lacrosse St. John's 2017 Big East Division I New York
Kayla Hujber Center Moriches Softball Iona 2017 MAAC Division I New York
Tyler Hutchinson Massapequa Boys soccer Albany 2017 America East Division I New York
Katie Igneri Syosset Girls lacrosse Brown 2017 Ivy Division I Rhode Island
Matt Ilchuk Bay Shore Boys lacrosse Lehigh 2017 Patriot Division I Pennsylvania
Jason Intermesoli Sayville Boys lacrosse Marist 2017 MAAC Division I New York
Kelly Iocca Connetquot Track and field Rhode Island 2017 Atlantic 10 Division I Rhode Island
Kaeley Johnston Island Trees Girls soccer Citadel 2017 Southern Division I South Carolina
Austin Jones Northport Boys lacrosse Albany 2016 America East Division I New York
Cam Jordan Half Hollow Hills West Football Syracuse 2017 ACC Division I New York
Jimmy Joyce Wantagh Baseball Hofstra 2017 Colonial Division I New York
Bridget Kanaley Bay Shore Cross country Elon 2017 Colonial Division I North Carolina
Miles Kelly Shoreham-Wading River Baseball College of Charleston 2017 Colonial Division I South Carolina
Rebecca Kinsley Sacred Heart Girls lacrosse Stony Brook 2017 America East Division I New York
Juliana Klaum South Side Girls soccer Sacred Heart 2017 NEC Division I Connecticut
Lauren Kloos Kings Park Volleyball LIU Post 2017 East Coast Division II New York
Bailey Konen Massapequa Boys lacrosse Geneseo 2017 SUNYAC Division III New York
Courtney Kopf Holy Trinity Bowling Molloy 2017 East Coast Division II New York
Kate Kotowski Cold Spring Harbor Girls lacrosse North Carolina 2017 ACC Division I North Carolina
Courtney Kowalsky Oyster Bay Tennis Brown 2017 Ivy Division I Rhode Island
Alex Kuhnle Shoreham-Wading River Girls soccer William & Mary 2017 Colonial Division I Virginia
Joseph La Bianca Syosset Swimming Geneseo 2017 SUNYAC Division III New York
Tonianne Larson Long Beach Softball Molloy 2017 East Coast Division II New York
Sarah Laterza Sayville Girls soccer Franklin & Marshall 2017 Centennial Division III Pennsylvania
Jonathan Lauer Sachem North Cross country Columbia 2017 Ivy Division I New York
Maggie Lavelle Holy Trinity Volleyball Molloy College 2017 East Coast Division II New York
Ian Laviano Cold Spring Harbor Boys lacrosse Virginia 2017 ACC Division I Virginia
Kelly Lennon Half Hollow Hills East Swimming Geneseo 2017 SUNYAC Division III New York
Bobby Lewis MacArthur Baseball Quinnipiac 2017 MAAC Division I Connecticut
Joseph LiCalzi South Side Boys lacrosse Georgetown 2017 Big East Division I Washington D.C.
Matt Licciardi Cold Spring Harbor Boys lacrosse Cornell 2017 Ivy Division I New York
Thomas Long Newfield Boys lacrosse LIU Post 2017 East Coast Division II New York
Nicolas Luc Farmingdale Baseball Adelphi 2017 Northeast-10 Division II New York
Ryan Magnuson Northport Boys lacrosse Navy 2017 Patriot Division I Maryland
Allison Mahoney South Side Girls lacrosse Marist 2017 MAAC Division I New York
Kelly Marra Sayville Girls lacrosse UMass 2017 Atlantic 10 Division I Massachusetts
Kelly Marra Sayville Girls soccer UMass 2017 Atlantic 10 Division I Massachusetts
Dajaih Martin Girls basketball St. Peter's 2017 MAAC Division I New Jersey
Anthony Martino Sayville Baseball Bridgeport 2017 East Coast Division II Connecticut
Dominick Massaro Sachem North Boys lacrosse Lycoming 2017 Mid-American Division III New York
Angus Mc Closkey Farmingdale Baseball Pace 2017 Northeast-10 Division II New York
Ryan McAllister Sachem North Boys lacrosse LIU Post 2017 East Coast Division II New York
Ryan McCarthy South Side Golf High Point 2017 Big South Division I North Carolina
Taylor McClay Eastport-South Manor Cross country North Carolina State 2017 ACC Division I North Carolina
Megan McCormack Carey Softball Post University 2017 CACC Division II Connecticut
Sean McGuinnes Centereach Baseball St. Rose 2017 Northeast-10 Division II New York
Sarah McKeveny Connetquot Softball Bryant 2017 NEC Division I Rhode Island
Lauren McNeill Sayville Girls lacrosse Tampa 2017 Independent Division II Florida
Alexandra McNicholas South Side Girls lacrosse Louisville 2017 ACC Division I Kentucky
Nicole Migliozzi Connetquot Volleyball Quinnipiac 2018 MAAC Division I New York
Maia Moffitt Girls basketball Rhode Island 2017 Atlantic 10 Division I Rhode Island
Kerrin Montgomery Lynbrook Girls basketball Geneseo 2017 SUNYAC Division III New York
Alexa Morgan Lindenhurst Volleyball Molloy 2017 East Coast Division I New York
Brian Morrell Shoreham-Wading River Baseball Notre Dame 2017 ACC Division I Indiana
Katie Murphy Hauppauge Girls basketball Adelphi 2017 Northeast-10 Division II New York
Shyla Murray Brentwood Girls soccer Bridgeport 2017 East Coast Division II Connecticut
Andrew Nagel Garden City Baseball Amherst College 2017 NESCAC Division III Massachusetts
Abby Ngai Cold Spring Harbor Girls lacrosse Boston College 2017 ACC Division I Massachusetts
Kyle Nunez East Islip Football Stony Brook 2017 Colonial FCS New York
Jack Nuttall Chaminade Boys soccer Hofstra 2017 Colonial Division I New York
Claire O'Brien Sacred Heart Softball Hamilton 2017 NESCAC Division III New York
Caitlyn O'Connor Massapequa Girls lacrosse Wooster 2017 North Coast Division III Ohio
Caitlyn O'Connor Massapequa Field hockey Wooster 2017 North Coast Division III Ohio
Chris O'Shea Rocky Point Swimming Eastern Michigan 2018 Mid-American Division I Michigan
Jamie Ortega Middle Country Girls lacrosse North Carolina 2017 ACC Division I North Carolina
Michael Palazzolo Half Hollow Hills East Baseball Stony Brook 2017 America East Division I New York
Ally Palermo Seaford Girls lacrosse Northwestern 2017 Big Ten Division I Illinois
Anthony Pantino Plainedge Football Fairleigh Dickinson 2017 Middle Atlantic Division III New Jersey
Kellen Paradine Chaminade Boys lacrosse Dartmouth 2017 Ivy Division I New Hampshire
Katherine Parker South Side Girls lacrosse UConn 2017 Big East Division I Connecticut
Lauren Parrinello Commack Field hockey Adelphi 2017 Northeast-10 Division II New York
Sydney Pasquarella Commack Girls soccer LIU Post 2017 East Coast Division II New York
Hannah Peck Sacred Heart Girls basketball Dickinson 2017 Centennial Division III Pennsylvania
Francesca Picicci St. Anthony's Girls soccer New Hampshire 2017 America East Division I New Hampshire
Shelby Pierson Southampton Field hockey Lindenwood 2017 ECAC Division II Missouri
Shelby Pierson Southampton Field hockey Lindenwood 2017 Independent Division II Missouri
AJ Pinto Jericho Boys soccer Molloy 2017 East Coast Division II New York
Brianna Pinto Carey Softball Fordham 2017 Atlantic 10 Division I New York
Olivia Poplawski Whitman Volleyball Stevens Tech 2017 Skyline Division III New Jersey
Luke Postiglione Manhasset Boys lacrosse Hartford 2017 America East Division I Connecticut
Emily Quinn Syosset Softball Potsdam 2017 SUNYAC Division III New York
Regan Quinn Chaminade Boys lacrosse Virginia 2017 ACC Division I Virginia
Sandra Quinn Sacred Heart Girls lacrosse Arizona State 2019 Pac-12 Division I Arizona
Megan Raftery Ward Melville Girls lacrosse Army 2017 Patriot Division I New York
Gianna Ranieri Northport Softball Fordham 2017 Atlantic 10 Division I New York
Stephanie Rapp Northport Girls soccer St. Joseph's 2017 Atlantic 10 Division I Pennsylvania
Will Reed Cold Spring Harbor Boys lacrosse Stevens Institute of Technology 2017 Empire 8 Division III New Jersey
Maggie Reynolds St. Anthony's Girls lacrosse Fairfield 2017 Colonial Division I Connecticut
Jaclyn Rodriguez Carey Softball Molloy 2017 East Coast Division II New York
Kristen Romano Long Beach Swimming Ohio State 2017 Big Ten Division I Ohio
Emily Rose Holy Trinity Girls soccer Hofstra 2018 Colonial Division I New York
Jason Rosen Plainview JFK Swimming UMass 2017 Atlantic 10 Division I Massachusetts
Rachel Rosen Port Washington Girls lacrosse Penn State 2017 Big Ten Division I Pennsylvania
Michael Ruggiero Smithtown East Baseball Wagner 2017 NEC Division I New York
Jordan Salzman Portledge Boys basketball Arizona State 2017 Pac-12 Division I Arizona
Stephen Sammartino Chaminade Boys lacrosse St. John's 2017 Big East Division I New York
Brandon Santos Hicksville Football Nassau CC 2017 - JUCO New York
Peter Scavone St. John the Baptist Boys lacrosse Brockport 2017 SUNYAC Division III New York
Brian Schindler Oyster Bay Boys lacrosse Wagner College 2017 NEC Division I New York
Rebecca Schreiner East Islip Girls soccer Lafayette 2017 Patriot Division I Pennsylvania
Alyssa Schwalb Lindenhurst Softball Dominican 2017 CACC Division II New York
Danielle Sclafani Commack Girls soccer UMass 2017 Atlantic 10 Division I Massachusetts
Nicole Scudero Hauppauge Girls soccer Binghamton 2018 America East Division I New York
Tyler Senerchia Plainedge Boys lacrosse Bucknell 2017 Patriot Division I Pennsylvania
Michael Sepe Ward Melville Baseball Swarthmore 2017 Centennial Division III Pennsylvania
Ryan Sheridan Commack Football Bentley 2017 Northeast-10 Division II Massachusetts
Darrin Simons Jr. Farmingdale Boys lacrosse Stony Brook 2017 America East Division I New York
Kennedy Slater Sacred Heart Girls lacrosse Fairfield 2017 Colonial Division I Connecticut
Tiffany Slicklein Kings Park Girls basketball Central Connecticut State 2017 NEC Division I Connecticut
Matthew Sloan Hicksville Boys soccer American 2017 Patriot Division I Washington D.C.
Jamie Smith Massapequa Volleyball Iona 2017 MAAC Division I New York
Olivia Smith St. Anthony's Girls lacrosse Penn 2017 Ivy Division I Pennsylvania
Daniel Sparkowski East Meadow Boys soccer Morrisville State 2017 North Eastern Division III New York
Amanda Spitaleri Connetquot Girls soccer Bryant 2017 NEC Division I Rhode Island
Morgan Staab Kellenberg Girls basketball Adelphi 2017 Northeast-10 Division II New York
Camille Stafford Huntington Girls lacrosse USC 2017 Pac-12 Division I California
Max Steele Miller Place Baseball Adelphi 2017 Northeast-10 Division II New York
Fiona Stockdale West Islip Girls soccer Brockport 2017 SUNYAC Division III New York
Rachel Strayer Connetquot Girls lacrosse Tampa 2017 Sunshine State Division II Florida
Jessica Strong Seaford Girls lacrosse Merrimack 2017 Northeast-10 Division II Massachusetts
Taylor Strough Cold Spring Harbor Boys lacrosse Fairfield 2017 Colonial Division I Connecticut
Janine Suris Smithtown West Girls lacrosse Florida 2018 SEC Division I Florida
Peter Theodorellis Commack Baseball Fairleigh Dickinson 2017 NEC Division I New Jersey
Mike Tito Seaford Baseball Clarkson 2017 Liberty Division III New York
Taylor Tripptree Ward Melville Girls basketball NYIT 2017 East Coast Division II New York
Kristen Ulmer Half Hollow Hills East Softball Central Connecticut State University 2017 NEC Division I Connecticut
Justin Valluzzi St. Anthony's Boys lacrosse Salve Regina 2017 Commonwealth Coast Division III Rhode Island
Kevin Van Vorst Massapequa Track and field Cornell 2017 Ivy Division I New York
Erin Vaughan Ware MacArthur Girls lacrosse Mercy 2017 East Coast Division II New York
Paige Volkmann Center Moriches Girls lacrosse Binghamton 2017 America East Division I New York
Matthew Vowinkel Chaminade Boys soccer Hofstra 2017 Colonial Division I New York
Kyle Walker Smithtown West Boys lacrosse Army 2018 Patriot Division I New York
Jack Walsh Miller Place Boys lacrosse Stony Brook 2017 America East Division I New York
Jasmine White Girls basketball LaSalle 2017 Atlantic 10 Division I Pennsylvania
Ethan Wiederkehr Shoreham-Wading River Football Northeastern 2017 Big Ten Division I Illinois
Jill Winwood Kings Park Girls lacrosse Fairfield 2017 Colonial Division I Connecticut
Kelsey Wright Patchogue-Medford Girls soccer LIU Post 2017 Northeast-10 Division II New York
Michele Yu Oyster Bay Girls lacrosse Dartmouth 2017 Ivy Division I New Hampshire
Grace Zagaja Harborfields Girls lacrosse Navy 2017 Patriot Division I Maryland
Mackenzie Zajac Shoreham-Wading River Girls basketball Cortland 2017 SUNYAC Division III New York
Kyle Zawadzki Smithtown West Boys lacrosse Yale 2018 Ivy Division I Connecticut
Rob Ziegler Sayville Boys lacrosse St. John's 2017 Big East Division I New York

Please choose a filter above to display results or

DISPLAY ALL

No results for your selection

RESET

Comments

Newsday.com now uses Facebook for our comment boards. Please read our guidelines and connect your Facebook account to comment.